Hakkımızda

“Person Education’ ın” İstanbul Bölgesi tek yetkili distribütörüdür. 1994 yılında kurulmuş olan şirketimiz yabancı dilde eğitim yapan tüm eğitim kurumlarının kitap, CD, interaktif ürünler , ölçme değerlendirme sınavları ve öğretmen materyalleri gibi gereksinimleri karşılamaktadır. Şirketimiz 1994 yılından başlayarak sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Kurulduğu ilk yıldan beri müşteri memnuniyetine verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Bölgesindeki devlet okulları, yabancı dilde eğitim yapan özel okullar, üniversiteler, kitabevleri ve tüm dil kurumlarına en iyi hizmeti vermek için sürekli hizmet üretmeyi kendisine görev edinmiştir.

Firmamız yabancı dilde eğitim yapan tüm seçkin kurumlara her gün bir yenisini daha ekleyerek sektördeki güven ve önemini giderek arttırmaktadır.

Firmamız perakende ve toptan satışın yanı sıra, okulların Kolej- Devlet Okulları – Üniversitelerin ihtiyaç duyduğu dönemlerde kurumlarda standlar kurmakta, (satış elemanları görevlendirilerek) yada kurumların web sayfalarına eklenecek satış linkimiz üzerinden online satışlar gerçekleştirmektedir.

Firmamız konusunda uzman bir ekip tarafından örnek ürün ve seminerlere ilişkin her türlü kitap, CD, interaktif ürünlerimizin içerikleri konusunda bilgiler sunmaktadır.

Metropol Kitabevi Yay. Ve Tic. Ltd. Şti.